Web pre ambulancie

Dajte vaším pacientom všetky informácie, ktoré budú potrebovať. Ukážte im, že vám na nich záleží.

Nulové zriaďovacie náklady. Iba mesačný paušálny poplatok.

MÁM ZÁUJEM
web pre ambulancie
Zvýšte vašu profesionálnu reputáciu

Zvýšte vašu profesionálnu reputáciu

Využite efektívnu prezentáciu na internete a buďte o krok ďalej pred vašou konkurenciou vďaka výkonnému webu. Vaša webstránka od nás bude nielen atraktívna a moderná, ale vaši pacienti sa na nej budú ľahko orientovať. Prispôsobí sa všetkým typom zariadení a všetkým možným rozlíšeniam monitorov, tabletov a telefónov.

Spokojní pacienti

Spokojní pacienti

Ukážte vaším pacientom, že vám na nich záleží. Na vašom novom webe sa dozvedia všetky podstatné informácie, ktoré potrebujú. Novinky a oznamy z ambulancie. Cenník vašich výkonov. Kedy ordinujete, kedy čerpáte dovolenku a kto vás zastupuje.

Doprajte si úsporu času

Doprajte si úsporu času

Vaši pacienti nájdu všetky dôležité informácie a oznamy na vašom novom webe. Vďaka tomu výrazne odbremeníte ambulanciu od podávania informácií pacientom a získate tak drahocenný čas na podávanie výkonov. O správne fungovanie webu, aktualizáciu údajov, komunikáciu na sociálnych sieťach, SEO optimalizáciu, prípravu grafiky a tlačovín sa postaráme my.

Ušetrite množstvo peňazí

Ušetrite množstvo peňazí

Zabudnite na vysoké zriaďovacie náklady. U nás platíte iba priateľský mesačný poplatok bez nutnosti vstupnej investície. Web vám ponúkame ako službu za mesačný paušálny poplatok. Paušál platíte vo forme predplatného na 6 až 12 mesiacov.

Priblížte sa k pacientom a profitujte z benefitov sociálnych sietí

Priblížte sa k pacientom a profitujte z benefitov sociálnych sietí

Vybudujeme vám firemnú identitu priamou komunikáciou so zákazníkmi. Správna komunikácia, väčší záber vďaka platenej inzercii, dlhodobé budovanie vzťahu s komunitou a zdieľanie najnovších aktualít. To sú základné ciele, ktoré pomáhame našim klientom plniť. Prítomnosť na sociálnych sieťach a prezentácia vašej ambulancie vám môže priniesť v rámci trhu veľkú konkurenčnú výhodu.

Firemná identita

Firemná identita

Nechajte si vytvoriť autentické logo (značku) ako grafický symbol vašej firmy. Ľahkosť logotypu už na prvý pohľad odrazí druh činnosti, ktorej sa venujete a udrží prehľadnosť na najrôznejších reprodukciách od vizitiek, hlavičkových papierov, exteriérovej reklame až po reprodukciu na reklamný perách. Dodáme tak vášmu podnikaniu autenticitu a zároveň dôveru zákazníkov.

Tlačoviny

Tlačoviny

Okrem originálnych grafických návrhov web stránok vám ponúkame široké služby v oblasti tlačového dizajnu – logá, vizitky, letáky, brožúry, plagáty, roll-upy, hlavičkové papiere, webové bannery, billboardy alebo potlač na reklamné predmety.

Realizované projekty

Výber z projektov realizovaných pre ambulancie.

Moja pediatria

Web, firemná identita a tlačoviny pre pediatrickú ambulanciu v Stupave

Viac +

Medastar

Web + branding pre 3 pediatrické ambulancie spoločnosti Medastar s.r.o.

Viac +

Máte záujem o túto službu?

Nechajte nám odkaz a my sa vám čo najskôr ozveme.

  Viac informácií

Najčastejšie otázky ohľadom služby
web pre ambulancie

?

Web ako služba - čo to pre mňa ako zákazníka znamená?

O všetky technické záležitosti sa staráme výhradne my. Web pre vás na mieru naprogramujeme. Prevádzkovať ho budeme na našich vlastných serveroch. Postaráme sa o jeho 100% funkčnosť, zabezpečenie, aktualizáciu a pravidelnú zálohu údajov. Rozdiel oproti častejšie zaužívanému spôsobu tvorby webov (vytvorenie a odovzdanie diela) je nasledovný. Od naprogramovaného webu nedostanete žiadne zdrojové kódy a ani jeho technickú dokumentáciu. Web vám poskytujeme ako službu na určitý čas, ktorý ste si predplatili. Výhodou tohto prístupu je vaša výrazná finančná úspora za zriadenie webu (vytvorenie a odovzdanie diela).

?

Budem okrem pravidelného mesačného poplatku platiť aj niečo navyše?

Nie. Po vzájomnej konzultácií vám na základe vaších požiaviek na naše služby (web, firemná identita, správa sociálnych sietí, grafika, tlačoviny) vytvoríme balíček služieb, za ktorý budete platiť pravidelný mesačný poplatok. Poplatok budete platiť vo forme predplatného na 6 až 12 mesiacov.

?

Je súčasťou služby aj zakúpenie domény a jej pravidelné predĺženie platnosti?

Áno. V cene služby je zahrnutý poplatok za zakúpenie domény na 1 rok a jej pravidelné predĺženie platnosti o ďalší rok. S nami už o vašu doménu neprídete. Postaráme sa aby bola platnosť domény predĺžená včas.

?

Dostanem k doméne aj vlastné e-mailové účty?

Áno. Súčasťou zakúpenej domény budú aj vaše vlastné e-mailové účty. Takéto e-mailové adresy vás budú reprezentovať rovnako dobre ako vaše vizitky alebo web. Pacienti si ich zapamätajú ľahšie ako generické adresy od džímejlu alebo miestnych poskytovateľov internetu.